Zostań wolontariuszem Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie od miesiąca października 2020 r. nieprzerwanie realizuje Program "Wspieraj Seniora", w ramach którego dostarczane są zakupy czy gorące posiłki osobom potrzebującym. Dotychczas, przy współpracy wolontariuszy, Ośrodek udzielił wsparcia ponad 150 Seniorom z terenu Miasta Lublin!

Utrzymujący się stan epidemii powoduje, że osoby starsze, samotne i niepełnosprawne nadal wymagają wsparcia w powyższym zakresie.

Jeśli chcesz włączyć się w pomoc skierowaną do Seniorów, możesz zgłosić się przez Internet, wypełniając ankietę na stronie www.wspierajseniora.pl lub nawiązać kontakt z koordynatorem wolontariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie pod numerem telefonu 81 466 53 31 lub 32.

W trosce o bezpieczeństwo naszych wolontariuszy zapewniamy środki ochrony osobistej takie jak maseczki, rękawiczki i płyn do dezynfekcji, jak również bilety MPK.

Zachęcamy osoby zainteresowane, dysponujące wolnym czasem oraz chętne do niesienia pomocy potrzebującym do wsparcia naszych działań wolontarystycznych.

Dołącz do wolontariuszy MOPR i wspieraj lubelskich Seniorów w trudnym czasie pandemii!

Jednocześnie kierujemy gorące podziękowania wszystkim osobom, które podjęły współpracę z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Lublinie i świadczą wolontariat !