"Maseczki dla służb"- Akcja MOPR w Lublinie

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie, troszcząc się o bezpieczeństwo lubelskich służb walczących z epidemią (pomagających przy tym aktywnie Seniorom z terenu naszego miasta) wyszedł z inicjatywą rozpoczęcia w Lublinie szycia maseczek zabezpieczających dla Pielęgniarek, Ratowników, Straży Miejskiej, Policji, Wojsk Obrony Terytorialnej, Opiekunek, Wolontariuszy oraz innych zawodów będących na pierwszym froncie walki z koronawirusem i potrzebujących ochrony.
Maseczki będą szyli m.in. chętni pracownicy MOPR w Lublinie, Siostry Zakonne ze Zgromadzenia Sióstr św. Józefa z Cluny oraz ze Zgromadzenia Sióstr Służek NMP Niepokalanej (prowadzące Katolickie Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu).

Zachęcamy gorąco i apelujemy o włączanie się w naszą lubelską akcję "Maseczki dla służb" Osoby dysponujące maszynami, czasem wolnym i chęcią pomocy innym w tak trudnym dla wszystkich czasie.
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie służy przy tym wsparciem w kwestiach logistycznych związanych z dostarczeniem niezbędnych materiałów, a następnie odebraniem i przekazaniem maseczek do osób ich potrzebujących.

Telefony kontaktowe do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w ramach akcji "Maseczki dla służb" to 81 466 53 31 oraz 81 466 53 32.

Dyrektor i pracownicy
Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie