Zmiana godzin pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie

warning Uwaga! Zmiana godzin pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną zmianie ulegają godziny pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie.
Od dnia 15 października 2020 r. Ośrodek będzie czynny w godzinach od 7.00 do 20.00 do odwołania.

Informujemy również, że od godziny 13.00 do godziny 14.00 będzie następowała przerwa w działalności Ośrodka, podczas której dokonywana będzie dezynfekcja stanowisk pracy. Podczas wyznaczonej przerwy interesanci Ośrodka nie będą obsługiwani. Za wszelkie związane z tym utrudnienia przepraszamy.

O kolejnych zmianach dotyczących organizacji pracy będziemy Państwa informowali na bieżąco za pośrednictwem komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej MOPR, do śledzenia których zachęcamy.

Jednocześnie przypominamy że bezpośrednia obsługa interesantów w komórkach organizacyjnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie odbywa się wyłącznie wyznaczonych do tego celu punktach obsługi.
Osoby załatwiające sprawy w MOPR winny mieć zakryte usta i nos oraz mają obowiązek dezynfekcji rąk przy pomocy preparatów udostępnianych przez Ośrodek.

Seniorów oraz mieszkańców z niepełnosprawnościami zachęcamy do kontaktu i załatwiania spraw zdalnie tj. telefonicznie lub elektronicznie.