Menu

 

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie zaprasza na piknik rodzinny w dniu 4 czerwca 2024 r. Wydarzenie organizowane jest z okazji obchodzonego w dniu 30 maja Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Celem pikniku jest promocja rodzicielstwa zastępczego. Rodziny zastępcze odmieniają świat dzieci pozbawionych opieki rodziców biologicznych. Dają im poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, możliwość dzielenia się codziennymi smutkami i radościami, ale przede wszystkim tworzą dla nich ciepły i bezpieczny, rodzinny dom.

W programie wydarzenia przewidziano m.in. występy artystyczne, warsztaty w formie dogoterapii czy rękodzieła, konkursy, gry i animacje dla dzieci oraz pokazy cyrkowe. Uczestnicy spotkania będą mogli również wysłuchać prelekcji na temat więzi rodzinnych.

Piknik to doskonała okazja do podziękowania rodzicom zastępczym za ich troskę i zaangażowanie, a także możliwość integracji i nawiązania bliższych relacji między rodzinami zastępczymi.

Zapraszamy mieszkańców miasta do udziału w rodzinnym pikniku. Spotkanie to umożliwi aktywne spędzenie wolnego czasu poprzez wspólną zabawę, a także będzie okazją do bliższego zapoznania się z ideą rodzicielstwa zastępczego.

Miejsce pikniku: Tereny zielone SOS Wioski Dziecięce przy ul. Jutrzenki 1 w Lublinie
Startujemy o godzinie 14.00.
Planowane zakończenie godz. 18.00.

 

Zapraszamy
Dyrekcja
Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie

 

 

Edytuj
Na skróty
Dane kontaktowe
MOPR w Lublinie
Sprawdź gdzie się udać
w swojej sprawie
Świadczenia rodzinne
i opiekuńcze
Prace społecznie
użyteczne
Sprawdź
terminy autowypłat